Egypt – All inclusive na jachtě v HRG

Vítejte na palubě aneb vaše dovolená na jachtě v Egyptě právě začíná.

Od března do prosince můžete strávit týden na all inclusive jachtě v Hurghadě. Šnorchlování, potápění, kiting, krásné pláže na soukromých ostrovech, sportovní aktivity, nakupování, noční život – to vše na vás čeká. Stačí si jen vybrat.

Dovolená na jachtě – různé varianty týdnů a programů:

  • Floating Resort Itinerary – pro ty, kteří chtějí šnorchlovat, potápět se a také relaxovat na hotelové pláži
  • Brothers & Daedalous, Elphinstone Diving – pouze pro certifikované potápěče, během týdne navštívíte nejznámější útesy od Hurghady až po Marsa Alam
  • Kite Surfing – pro milovníky kitingu

Váš all inclusive týden dle vlastního výběru začíná v sobotu odpoledne naloděním na jachtu. Z letiště zajistíme transfer po předchozí domluvě. Na palubách jachty jsou zkušení kapitáni, dive a kite instruktoři a další členové posádky, kteří se postarají o vaše pohodlí a bezpečnost (primární jazyk je angličtina). Detailnější informace k jednotlivým týdnům Vám rádi zašleme na požádání.

Aggressor Floating Resort Hurghada je prostorná 43 metrů dlouhá jachta. Komfortní ubytování pro 32 hostů zahrnuje 16 prostorných kajut s klimatizací (dle vašeho výběru a dostupnosti Deluxe, Premium Deluxe a Master), vlastní koupelnou se sociálním zařízením, sprchou, fénem a TV (až 400 400 filmů, televizních pořadů a dokumentů). Povlečení se mění na požádání. Ručníky jsou k dispozici a jsou měněny v každé kajutě podle potřeby. Na horní palubě jachty je také vířivka pro 8 osob.

ALL INCLUSIVE: Snídaně, oběd, odpolední občerstvení a večeře. Nealkoholické a místní alkoholické nápoje (pivo a víno).

Děti na palubě: Na jachtě mohou cestovat děti od 5ti let pod dozorem rodičů, potápět se mohou certifikované děti od 10ti let.

CENA: Ceny se pohybují od 399 USD na osobu a týden all inclusive. Cena nezahrnuje letenku do destinace. Aktuální ceny Vám sdělíme na požádání, závisí na obsazenosti jachty v daném termínu a typu prodeje.

Další poplatky a daně: Vstupní vízum do Egypta 25 USD na osobu, Port fee 90 USD na osobu, Marine Park fee 100 USD na osob, 50 USD palivový poplatek na osobu. Tyto další poplatky se platí na palubě jachty a mohou být uhrazeny kartami Visa, MasterCard nebo v hotovosti v měně USD, EUR či EGP – egyptské libry). Egyptský federální zákon vyžaduje 14% daň z přidané hodnoty (DPH). Toto DPH bude připočteno k těmto dalším poplatkům, k pronájmu potápěčského vybavení, prodej oblečení či nitroxu.

Rádi Vám připravíme detailní cenovou nabídku. Kontaktujte nás na emailu: dovolena@cestofka.cz.

Zažijte dovolenou jinak! V Egyptě na luxusní 5* jachtě.